O festivalu

Festival Čokoládové lázně aneb čokoláda v pohybu je koktejlem zážitků pro všechny generace.

„Život je jako bonboniéra,“ říkával Forrest Gump. Představte si tedy tento festival jako nádhernou velikou bonboniéru zabalenou do ručního papíru. A představte si sebe jako zvídavého človíčka, zmenšeného asi na jednu setinu, který stojí na okraji této bonboniéry a před sebou má samé skvělé možnosti. V jednom důlku ho čekají vystoupení a ukázky práce mistrů cukrářů a kuchařů. Další důlek nabídne vlastnoruční tvoření dobrot a ochutnávky kulinářských specialit. V další jamce může jen tak relaxovat a v jiné dovádět při pohybových aktivitách pro všechny věkové kategorie.

Všechny tyto zážitky navíc násobí krásné podhůří Jeseníků, které přímo ve Velkých Losinách nabízí kouzelné náměstíčko, příjemný lázeňský park, unikátní ruční papírnu, procházku na novou rozhlednu na Bukové hoře a láká také k návštěvě zámku, termálního parku nebo nedaleké Loučné nad Desnou.

Jedinečný mix zážitků pro Vás připravuje spolek Za krásným kopcem v rámci projektu přeshraniční spolupráce spojují nás prameny, hudba a čokoláda!

Těšíme se na Vás ve Velkých Losinách a doufáme, že čokoláda ve spojení s pohybem Vám dodá příval endorfinů a přinese spoustu milých setkání.