Česky
|
Polski

Vstupenky

Typy a ceny vstupenek


Celofestivalová

Festival v roce 2018 probíhá v rámci mikroprojektu Spojují nás prameny, hudba a čokoláda, který je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictvím Euroregionu Glacensis.

Proto můžeme nabídnout pro hlavní festivalový den – sobotu 29. 9. 2018 na náměstíčku ve Velkých Losinách jednotné vstupné pro všechny 60 Kč.

Vstupenky můžete zakoupit on-line přes platební bránu, převodem na účet nebo v informačních centrech ve Velkých Losinách, Šumperku a Zábřehu na Moravě.


Prvních 500 vstupenek zakoupených v předprodeji půjde do slosování a 4 šťastlivci mohou vyhrát čokoládový balíček v hodnotě 500,- Kč.

Žádné další slevy na vstupné už nebudou poskytovány (ve vstupném jsou zahrnuty veškeré ochutnávky, dílničky, pohybové aktivity, hudební vystoupení). Věříme, že za tuto částku je festival dostupný opravdu všem. Vstup na páteční festivalový program – Podvečer s flamencem a čokoládou 29. 9. 2018 v 17 h na Staré poště v Loučné nad Desnou je volný (do naplnění kapacity). Nedělní jarmark 30. 9. 2018 na náměstíčku ve Velkých Losinách bude bez speciálního programu, ochutnávek a dílniček a bude přístupný bez vstupenky.


Ceny vstupenek