Vstupenky

Vstupenky


Online předprodej skončí 28. 9. 2017 ve 23.00h Poté bude možné vstupenky zakoupit už jen na místě


Typy vstupenek


Vstupenka pro jednotlivce

Platí pro jednu osobu na jeden festivalový den. Její majitel se sám rozhodne, zda festival navštíví v sobotu nebo v neděli. Držitel této vstupenky má zároveň s festivalovým náramkem volný vstup na sobotní večerní koncert kapely Docuku. Při nákupu vstupenky on-line je cena vstupenky 120,- Kč. Přímo na místě bude stát vstupenka 170,- Kč. Vstupenka opravňuje jejího majitele ke vstupu do všech festivalových zón, k sledování kompletního festivalového programu, ke všem připraveným ochutnávkám, dílničkám a účasti na všech pohybových a rekreačních aktivitách. Platí v daný den od 10 do 17 hodin.

Vstupenka rodinná

Platí pro dvě dospělé osoby a dvě děti do 18 let na jeden festivalový den. Její majitelé se sami rozhodnou, zda festival navštíví v sobotu nebo v neděli. Držitelé této vstupenky mají zároveň s festivalovým náramkem volný vstup na sobotní večerní koncert kapely Docuku. Při nákupu vstupenky on-line je cena vstupenky 380,- Kč. Přímo na místě bude stát vstupenka 420,- Kč. Vstupenka opravňuje její majitele k sledování kompletního festivalového programu, ke vstupu do všech festivalových zón, ke všem připraveným ochutnávkám, dílničkám a účasti na všech pohybových a rekreačních aktivitách. Platí v daný den od 10 do 17 hodin.

Vstupenka na koncert Docuku

Platí pro jednu dospělou osobu na večerní program v sobotu 30. 9. 2017 od 19 hodin na náměstíčku ve Velkých Losinách. Cena vstupenky je 90,- Kč. Tyto vstupenky budou k dispozici pouze přímo na místě. Majitelé festivalových vstupenek, ať už sobotních nebo nedělních, mají na koncert volný vstup s festivalovým náramkem.

Důležité poznámky:

Děti do 120 cm a držitelé průkazů ZTP+P mají vstup na festival Čokoládové lázně zdarma.

Vstup na páteční Sokolnickou show společnosti Zayferus v Loučné nad Desnou je volný.

Doporučení:

Vřele doporučujeme výhodnější nákup vstupenek on-line na tomto webu. V případě velkého zájmu o večerní program může být kapacita míst omezena, zajistěte si je proto raději v předstihu.


Ceny vstupenek


Na místě

170 Kč Vstupenka pro jednotlivce

420 Kč Rodinná vstupenka
(2 dospělí + 2 děti do 18 let) na den

90 Kč Koncert kapely Docuku
Vstupenka pouze na sobotní večer (30. 9. – 19.00h)

Zdarma

0 Kč

  • Děti do výšky 120cm
  • Držitelé průkazů ZTP/P